O Firmie

Od ponad 40 lat istnienia na rynku europejskim Döner Kebap rozpoznawany jest jako nowoczesny styl fast-food. Zdobywając szeroki rynek w krajach Unii Europejskiej, a w szczególności w Niemczech, zyskał sobie wielu zwolenników. Firma ISTANBUL jako pierwsza w Polsce jest oficjalnym producentem mięsa Döner Kebap. Oferowane przez Nas produkty kebap z mięsa wołowego i drobiowego są najwyższej jakości, gwarantujemy przy tym stałą wydajność produktu. Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom polskiego rynku rozpoczęliśmy, produkcję oraz sprzedaż mięsa (dystrybucję Kebap na Rynek Polski i do krajów UE i innych artykułów potrzebnych do prowadzenia barów szybkiej obsługi. Oferta jaką posiadamy jest ukierunkowana dla klienta zarówno detalicznego jak i hurtowego. Proponujemy najlepszy kebab turecki, znakomity kebab gyros, wiele dodatków w bardzo konkurencyjnych cenach oraz nowoczesny sprzęt gastronomiczny. Oferta jaką tworzymy – jest bardzo starannie dobrana, wysokogatunkowe mięso, pieczywo oraz aromatyczne sosy skomponowane w jedną harmonijną całość są w stanie zaskarbić stałą sympatię Twoich Klientów. Mrożonki typu Fast-Food zyskują swoje upodobanie – już po pierwszym spróbowaniu. Bardzo ważną rzeczą związaną z produktami sprzedawanymi przez nas oraz naszych partnerów jest zawsze bardzo wysoka jakość, do której przywiązujemy niezmierną wagę. W tym celu jak i w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne naszych klientów, wdrożyliśmy i poddaliśmy certyfikacji system zarządzania jakością. Certyfikat potwierdza spełnienie wymagań w zakresie produkcji i dystrybucji kebabów. Zdobyte doświadczenie oraz ceniona przez klientów wysoka jakość naszych produktów sprawiają, że obecnie zaopatrujemy punkty gastronomiczne na terenie całego kraju. Dowozimy towar własnym transportem chłodniczym.
ISTANBUL PL1 SP.Z O.O. & CO.SP.KOMANDYTOWA
podatki płaci w Polsce.
Właściciele firmy są rezydentami podatkowymi w Polsce.

Firma kieruje się „ zasadą zrównoważonego rozwoju „ .
Hołduje idei „ zielona firma „ i „ zielone biuro „ .
W ramach projektu „ZIELONE ŚWIATŁO DLA MŚP„ uczestniczyliśmy w AUDYCIE EKOLOGICZNYM.
NASZE MIĘSO POCHODZI Z POLSKICH UBOJNI.
ISTANBUL DONER KEBAP
Produkujemy swoje wyroby na bazie oryginalnych, tureckich receptur. Zarząd Spółki deklaruje duże zaangażowanie w spełnienie wymagań swoich obecnych i przyszłych klientów będące miarą jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego oferowanych wyrobów. Produkcję naszych wyrobów prowadzimy przestrzegając przepisów prawnych, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i higienicznej oraz systemu HACCP angażując w te działania wszystkich pracowników przedsiębiorstwa. Pracownicy firmy znają politykę jakości i bezpieczeństwa żywności, są systematycznie szkoleni z przestrzegania wymogów higienicznych przy produkcji żywności oraz uczestniczą w kreowaniu coraz wyższej jakości produktów ku zadowoleniu ich odbiorców. Satysfakcję naszych klientów pragniemy także osiągnąć poprzez kreowanie wewnętrznego środowiska organizacji sprzyjającemu podnoszeniu jakości świadczonych wyrobów i doskonaleniu skuteczności wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością oraz systemu zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego żywności HACCP. Celem organizacji jest zdobycie i utrzymanie wiarygodnych klientów oraz osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku krajowym w zakresie produkcji kebabów. Właściciele firmy w ramach planowania i zarządzania deklarują, iż będą uwzględniać potrzeby wynikające z realizacji zapisów Polityki Jakości i Bezpieczeństwa Żywności oraz celów organizacji, a wdrożony system zarządzania jakością i HACCP będzie utrzymywany i ciągle doskonalony.
Zastrzeżony znak handlowy
Posiadamy "zastrzeżony" znak handlowy, który wyróżnia nasze produkty na rynku, będąc gwarancją towarów najwyższej jakości. W związku z pojawieniem się podróbek naszego logo, pragniemy przestrzec Państwa przed zakupem Doner Kebaba w barach oznaczonych podróbką naszego logo. Na pierwszy rzut oka znaki są bardzo zbliżone wyglądem i kolorystyką do oryginału, co może wprowadzić w błąd i nieświadomie doprowadzić do zakupu towaru, który z Istanbul Doner Kebab ma niewiele wspólnego. Klient sięgający po Istanbul Doner Kebap, wybiera sprawdzoną jakość, jaką już zna i jakiej oczekuje. Jednocześnie informujemy, że firma Istanbul, rozpoczyna zdecydowane działania przeciwko nieuczciwym barom reklamującym się pod naszym znakiem towarowym. Mamy równocześnie gorącą prośbę do Naszych Klientów o wszelkie informacje lub materiały dotyczące miejsc w których występuje podobny znak towarowy do naszego.
Niniejszy serwis internetowy www , w tym jego struktura oraz teksty, stanowią własność: ISTANBUL Sp Z O.O. & CO. Spółka Komandytowa, 86-005 Białe Błota, ul. Szubińska 101H zwanym dalej "Istanbul.pl" oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami). Jakiekolwiek kopiowanie elementów Serwisu, informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych w Serwisie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uprzedniej pisemnej zgody Istanbul.pl jest zabronione. Istanbul.pl zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych w Serwisie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci Internet. Istanbul.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności Istanbul.pl, do których odnośniki (linki) zamieszczane są w niniejszym Serwisie. Wszystkie nazwy handlowe i towarów występujące w niniejszym Serwisie są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm odnośnych właścicieli i zostały zamieszczone wyłącznie celem identyfikacji. W Serwisie znajdują się dokumenty, znaki towarowe, oryginalne materiały, a w szczególności teksty, zdjęcia, dźwięki, grafiki, filmy video, które są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, publiczne odtwarzanie i wszelkie wykorzystywanie treści Serwisu do celów komercyjnych wymaga pisemnej zgody Istanbul.pl Informacje zawarte w Serwisie nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń wobec Istanbul.pl
Szanowni Państwo,

W związku z docierającymi do nas informacjami dotyczącymi wprowadzania do obrotu przez nielegalnie działające zakłady produkujące mięso doner kebap produktów oznaczonych etykietą z naszym logo i naszymi danymi firmowymi, mając na uwadze ochronę życia i zdrowia obywateli naszego kraju, chcielibyśmy poinformować, iż za każdą potwierdzoną informację o nielegalnie działającym zakładzie produkującym mięso doner kebap wprowadzającym do obrotu na terenie naszego kraju produkty oznaczone etykietą z naszym logo i naszymi danymi firmowymi oferujemy nagrodę w wysokości 5000,00 zł.
Nagroda przysługuje pierwszej osobie, która poinformuje o danym zakładzie.
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie pod adresem mailowym istanbul@istanbul.pl