O Firmie

Od ponad 40 lat istnienia na rynku europejskim Döner Kebap rozpoznawany jest jako nowoczesny styl fast-food. Zdobywając szeroki rynek w krajach Unii Europejskiej, a w szczególności w Niemczech, zyskał sobie wielu zwolenników. Firma ISTANBUL jako pierwsza w Polsce jest oficjalnym producentem mięsa Döner Kebap. Oferowane przez Nas produkty kebap z mięsa wołowego i drobiowego są najwyższej jakości, gwarantujemy przy tym stałą wydajność produktu. Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom polskiego rynku rozpoczęliśmy, produkcję oraz sprzedaż mięsa (dystrybucję Kebap na Rynek Polski i do krajów UE i innych artykułów potrzebnych do prowadzenia barów szybkiej obsługi. Oferta jaką posiadamy jest ukierunkowana dla klienta zarówno detalicznego jak i hurtowego. Proponujemy najlepszy kebab turecki, znakomity kebab gyros, wiele dodatków w bardzo konkurencyjnych cenach oraz nowoczesny sprzęt gastronomiczny. Oferta jaką tworzymy – jest bardzo starannie dobrana, wysokogatunkowe mięso, pieczywo oraz aromatyczne sosy skomponowane w jedną harmonijną całość są w stanie zaskarbić stałą sympatię Twoich Klientów. Mrożonki typu Fast-Food zyskują swoje upodobanie – już po pierwszym spróbowaniu. Bardzo ważną rzeczą związaną z produktami sprzedawanymi przez nas oraz naszych partnerów jest zawsze bardzo wysoka jakość, do której przywiązujemy niezmierną wagę. W tym celu jak i w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne naszych klientów, wdrożyliśmy i poddaliśmy certyfikacji system zarządzania jakością. Certyfikat potwierdza spełnienie wymagań w zakresie produkcji i dystrybucji kebabów. Zdobyte doświadczenie oraz ceniona przez klientów wysoka jakość naszych produktów sprawiają, że obecnie zaopatrujemy punkty gastronomiczne na terenie całego kraju. Dowozimy towar własnym transportem chłodniczym.
ISTANBUL SP.Z O.O. & CO.SP.KOMANDYTOWA
podatki płaci w Polsce.
Właściciele firmy są rezydentami podatkowymi w Polsce.

Firma kieruje się „ zasadą zrównoważonego rozwoju „ .
Hołduje idei „ zielona firma „ i „ zielone biuro „ .
W ramach projektu „ZIELONE ŚWIATŁO DLA MŚP„ uczestniczyliśmy w AUDYCIE EKOLOGICZNYM.
NASZE MIĘSO POCHODZI Z POLSKICH UBOJNI.
ISTANBUL DONER KEBAP
Produkujemy swoje wyroby na bazie oryginalnych, tureckich receptur. Zarząd Spółki deklaruje duże zaangażowanie w spełnienie wymagań swoich obecnych i przyszłych klientów będące miarą jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego oferowanych wyrobów. Produkcję naszych wyrobów prowadzimy przestrzegając przepisów prawnych, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i higienicznej oraz systemu HACCP angażując w te działania wszystkich pracowników przedsiębiorstwa. Pracownicy firmy znają politykę jakości i bezpieczeństwa żywności, są systematycznie szkoleni z przestrzegania wymogów higienicznych przy produkcji żywności oraz uczestniczą w kreowaniu coraz wyższej jakości produktów ku zadowoleniu ich odbiorców. Satysfakcję naszych klientów pragniemy także osiągnąć poprzez kreowanie wewnętrznego środowiska organizacji sprzyjającemu podnoszeniu jakości świadczonych wyrobów i doskonaleniu skuteczności wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością oraz systemu zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego żywności HACCP. Celem organizacji jest zdobycie i utrzymanie wiarygodnych klientów oraz osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku krajowym w zakresie produkcji kebabów. Właściciele firmy w ramach planowania i zarządzania deklarują, iż będą uwzględniać potrzeby wynikające z realizacji zapisów Polityki Jakości i Bezpieczeństwa Żywności oraz celów organizacji, a wdrożony system zarządzania jakością i HACCP będzie utrzymywany i ciągle doskonalony.
Zastrzeżony znak handlowy
Posiadamy "zastrzeżony" znak handlowy, który wyróżnia nasze produkty na rynku, będąc gwarancją towarów najwyższej jakości. W związku z pojawieniem się podróbek naszego logo, pragniemy przestrzec Państwa przed zakupem Doner Kebaba w barach oznaczonych podróbką naszego logo. Na pierwszy rzut oka znaki są bardzo zbliżone wyglądem i kolorystyką do oryginału, co może wprowadzić w błąd i nieświadomie doprowadzić do zakupu towaru, który z Istanbul Doner Kebab ma niewiele wspólnego. Klient sięgający po Istanbul Doner Kebap, wybiera sprawdzoną jakość, jaką już zna i jakiej oczekuje. Jednocześnie informujemy, że firma Istanbul, rozpoczyna zdecydowane działania przeciwko nieuczciwym barom reklamującym się pod naszym znakiem towarowym. Mamy równocześnie gorącą prośbę do Naszych Klientów o wszelkie informacje lub materiały dotyczące miejsc w których występuje podobny znak towarowy do naszego.
Niniejszy serwis internetowy www , w tym jego struktura oraz teksty, stanowią własność: ISTANBUL Sp Z O.O. & CO. Spółka Komandytowa, 86-005 Białe Błota, ul. Szubińska 101H zwanym dalej "Istanbul.pl" oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami). Jakiekolwiek kopiowanie elementów Serwisu, informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych w Serwisie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uprzedniej pisemnej zgody Istanbul.pl jest zabronione. Istanbul.pl zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych w Serwisie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci Internet. Istanbul.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności Istanbul.pl, do których odnośniki (linki) zamieszczane są w niniejszym Serwisie. Wszystkie nazwy handlowe i towarów występujące w niniejszym Serwisie są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm odnośnych właścicieli i zostały zamieszczone wyłącznie celem identyfikacji. W Serwisie znajdują się dokumenty, znaki towarowe, oryginalne materiały, a w szczególności teksty, zdjęcia, dźwięki, grafiki, filmy video, które są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, publiczne odtwarzanie i wszelkie wykorzystywanie treści Serwisu do celów komercyjnych wymaga pisemnej zgody Istanbul.pl Informacje zawarte w Serwisie nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń wobec Istanbul.pl
Szanowni Państwo,

W związku z docierającymi do nas informacjami dotyczącymi wprowadzania do obrotu przez nielegalnie działające zakłady produkujące mięso doner kebap produktów oznaczonych etykietą z naszym logo i naszymi danymi firmowymi, mając na uwadze ochronę życia i zdrowia obywateli naszego kraju, chcielibyśmy poinformować, iż za każdą potwierdzoną informację o nielegalnie działającym zakładzie produkującym mięso doner kebap wprowadzającym do obrotu na terenie naszego kraju produkty oznaczone etykietą z naszym logo i naszymi danymi firmowymi oferujemy nagrodę w wysokości 5000,00 zł.
Nagroda przysługuje pierwszej osobie, która poinformuje o danym zakładzie.
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie pod adresem mailowym istanbul@istanbul.pl